אודות

מיקי עוז עסקים בע"מ הינה מהחברות הותיקות והמוכרות בענף מוצרי המזון עם ותק של למעלה מעשרים שנים. היציבות לאורך שנים הינה אחד מנכסיה הבולטים של החברה. מבין לקוחות הקבוצה נמנים גופים רבים במגזר המוסדי והתעשייתי בישראל, הנסמכים על מערך הפצה קבוע ואמין של סל מוצרים מגוון לכל רחבי הארץ: בתי מלון, מסעדות, חברות קייטרינג ועוד.  הקבוצה מתמקדת ביבוא, ייצור, אריזה, שיווק והפצה של מגוון מוצרים, שלכולם מכנה משותף בולט – עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות, זמינות ושירות.

דואגים להביא לכם טעמים מגוונים מרחבי העולם כולו.
אנחנו טסים למדינות מסביב לעולם כדי להביא אליכם את חווית הטעמים המושלמת. בודקים, טועמים ואוספים
בפינצטה את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.

 עוז מוצרי איכות הינה חטיבת מוצרי המזון המיובאים של הקבוצה וכוללת מגוון רחב של מוצרים כגון: פסטה, זיתים, קורנפלקס, מוסלי/גרנולה, מגוון שימורים באריזות שונות  ועוד. מוצרינו פונים לשוק הסיטונאי, התעשייתי, המוסדי, לחברות קייטרינג, לבתי מלון, לאולמות אירועים ועוד. חברת עוז מוצרי איכות מקפידה על עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות, זמינות ושירות.

טבע-עוז היא מחלקה שאחראית על ייבוא של מבחר עשיר ואיכותי של פירות וירקות קפואים. המוצרים זמינים ברמות איכות שונות, בתצורה מגוונת (שלם, חצוי, קוביות וכד') וכן בסוגי מארז שונים. לכל הפירות והירקות הקפואים של "טבע עוז" יש כשרויות מהודרות כגון: האיגוד האורתודוכסי (OU) והרבנות הראשית לישראל.

חברת עוז עסקים בע"מ מנהלת מערך ייבוא, אריזה והפצה מהמתקדמים בשוק. המערך המשוכלל והמתקדם של הקבוצה מאפשר לנו לספק את כל סוגי הסוכרים בכל כמות ובכל צורת אריזה. קו המוצרים כולל סוכר לבן באריזות שונות ואת כל סוגי הסוכרים כגון: סוכר חום, דמררה גרגרי זהב ואבקת סוכר.

חברת עוז עסקים בע"מ  היא חברה וותיקה ומוכרת בתחום המזון בישראל. לקבוצה מערך אריזה והפצה מתקדם ומנוסה שמאפשר לנו להיות להביא ללקוחותינו מגוון מוצרי מלח באריזות שונות ובכמויות שונות.  הקבוצה הינה המשווקת המובילה בישראל של מוצרי מלח מתוצרת מפעלי ים המלח אשר הפכו מזמן לשם דבר בעולם כולו.

מספר 1 בדשא סינטטי

חברת דשא עוז היא חברת אחות של עוז עסקים בע"מ. החברה מתמחה ביבוא שיווק והתקנה של דשא סינתטי איכותי מסוגים שונים. דשא סינתטי מהווה חלופה אקולוגית וחסכונית במים לדשא הטבעי והוא נפוץ במקומות רבים.  דשא עוז מובילה את תחום הדשא הסינתטי בארץ תוך מתן שירות איכותי, מקצועי ואדיב לציבור לקוחותיה ותוך התחשבות מלאה בצורכיהם. www.desheoz.co.il

מוצרי החברה