סוכר

מערך היבוא, האריזה וההפצה של קבוצת מיקי עוז עסקים מאפשר לנו לספק את כל סוגי הסוכרים בכל כמות ובכל גודל אריזה. המוצרים שלנו הם על טהרת הסוכר החום הטבעי, המשמר את היסודות החיוניים של המקור הצמחי. אנחנו מקפידים על אחזקת מלאי זמין של כל סוגי הסוכר, מה שמאפשר לנו לתת מענה לכל דרישה בתוך זמן קצר

סוכר לבן

נמצא בשימוש במגוון רחב של תחומים החל במאכלים, משקאות, ממתקים, קינוחים ועד לחומרי בניין וקוסמטיקה. סוכר לבן מופק מקני סוכר ומסלק סוכר. לאחר סחיטה של ​​קנה או סלק הוא מועבר לניקוי, תבוש וגיבוש עד לקבלת צורתו מוכרת.

סוכר חום

 סוכר חום הוא סוכר שלא זוקקה ממנו המולאסה (התמיסה שנסחטת מקנה הסוכר או מסוכר הסלק). בשנים האחרונות, עם העליה במודעות למוצרים טבעיים, עולה גם הביקוש והשימוש בסוכר החום. השימוש בסוכר החום הוא לתבשילים, אפיה, קינוחים וממתיקים שונים.

סוכר דמררה

סוכר דמררה הינו סוכר שעבר פחות תהליכי עיבוד וזיקוק מאשר הסוכר הלבן, ולכן הוא שומר על צבעו החום. השימוש והביקוש לסוכר דמררה הולך ועולה בעקבות המודעות למוצרים טבעיים ובריאים. השימושים בסוכר דמררה הם במשקאות חמים, מאפים, ממתקים ומאכלים.

אבקת סוכר

אבקת סוכר איכותית במיוחד לשימוש במאפים ובמאכלים שונים, מתוקים או מלוחים. אבקת סוכר משובחת במיוחד באריזות גדולות לשימושים מוסדיים.